Om NEX - Personal

Möt våra anställda

Åsa Grape-Jönsson

Titel: Privatresekonsult Luleå
Telefon: 0920-21 10 00
E-post: asa.grape@nex.se

Mikael Öhman

Titel: Ekonomi/Biljettkontor
Telefon: 0920-21 10 00
E-post: mikael.ohman@nex.se

Gudrun Filppa

Titel: Kontorsansvarig/Affärsresekonsult Aurorum
Telefon: 0920-759 00
E-post: gudrun.filppa@nex.se

Siw Nilsson

Titel: Affärsresekonsult Aurorum
Telefon: 0920-759 00
E-post: siw.nilsson@nex.se

Inger Lindbäck

Titel: Ansvarig/Konsult Grupp & Konferens
Telefon: 0920-753 30
E-post: inger.lindback@nex.se

Ewa Haarala

Titel: Konsult Grupp & Konferens
Telefon: 0920-753 30
E-post: ewa.haarala@nex.se

Mia Bäcklund

Titel: Kontorsansvarig/Privatresekonsult Piteå
Telefon: 0911-145 00
E-post: mia.backlund@nex.se

Claes Ögren

Titel: Affärsresekonsult Piteå
Telefon: 0911-145 00
E-post: claes.ogren@nex.se

Inget foto

Zara Hägglund

Titel: Privatresekonsult Piteå (tjänstledig)
Telefon: 0911-145 00
E-post: zara.hagglund@nex.se

Katarina Johansson

Titel: Kontorsansvarig/Affärsresekonsult Gällivare
Telefon: 0970-10585
E-post: katarina.johansson@nex.se

Pia Hjärtström

Titel: Privatresekonsult Gällivare
Telefon: 0970-130 35
E-post: pia.hjartstrom@nex.se

Tarja Wikman

Titel: Affärsresekonsult Kiruna
Telefon: 0980-836 40
E-post: tarja.wikman@nex.se

Gunilla Jansson

Titel: Affärsresekonsult/Kontorsansvarig
Telefon: 0920-22 00 50
E-post: gunilla.jansson@nex.se